این سوال که «ورزش EMS مناسب چه افرادی است؟

استودیوهای دستگاه ems . اثر تمرین با EMS xbody می تواند ۱۸ برابر بهتر از ورزش های متعارف باشد. این تمرینات دقی

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

استودیوهای دستگاه ems . اثر تمرین با EMS xbody می تواند ۱۸ برابر بهتر از ورزش های متعارف باشد. این تمرینات دقیقا این گروه از افراد را که سالها ورزش نکردند مجبور میکند دوباره تمرین کنند، ؛

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

دستگاه ems بنابراین، شروع خوبی برای ترکیب ورزش و ایجاد انگیزه در زندگی روزمره است. پس از خواندن این مطالب احتمالا شما نیز با  این دستگاه نه تنها از پیری و افتادگی پوست جلوگیری میکند، بلکه برای افرادی که دچار فلج عضلات صورت شدهاند نیز بسیار سودمند است. در این روش از علم Electric Muscle (تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود که به اختصار به آن دستگاه ems به معني تحريك الكتريكی عضلات و چربیها است. خوب، من در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که این پدیده جدید و معجزه آسا چیست؟دستگاه ems چیست؟ بهترین و تنها سیستم مدرن دستگاه ems با تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که با پوشیدن جلیقه مخصوص و ارسال پالس های مدیریت شده به تمام عضلات بدن در طول جلسات ۲۰ یا ۲۵ دقیقه ای و برای ساعت ها بعد از آن کالری قابل توجهی (حدود ۱۵۰۰ کالری و بیشتر) سوخته میشود و البته با این روش در مدت کوتاهی به اندام لاغر و ایده آل خود میرسید.

برای شروع ورزش با دستگاه ems به چه پیش نیازهایی نیاز است؟دستگاه ems نوعی ورزش با لباسی خاص می باشد. چرا تمرینات ایکس بادی بسیار موثرتر از تمرینهای کاهش وزن معمول است؟ اگر به دنبال انتخاب دستگاه مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل خود هستید انتخاب بین سه دستگاه رایج در ایران کار راحتی نیست . این امر هماهنگی درونی و بین سلولی را افزایش می دهد. با توجه به اینکه در این دستگاه ها از کابل های الکتریکی استفاده می شود، FDA نگرانی های خود را در استفاده بی رویه و غیر اصولی افراد از این دستگاه ها عنوان نموده است اما این بدان معنا نیست که استفاده از دستگاه هایی همچون ایکس بادی می تواند برای سلامتی مضر باشد. از آنجایی که هزینه حضور در باشگاه ها یا خرید دستگاه ای ام اس برای لاغری زیاد و غیر منطقی است. خیر. هر فرد تندرست می تواند از ایکس بادی استعمال ای اثر گذار داشته باشد و صرفا در آیتم بیماری های مختص تمرین ایکس بادی مجاز نمی باشد که کل مورد ها منع کننده قبل از شروع تدریس تحلیل می شوند. تمرین کامل بدن دستگاه ems ایکس بادی بیش از ۹۰٪ از بافت عضله را همزمان در طول هر انقباض فعال می کند.

با این وجود، تمام عضلات ارتباط خوبی با مغز ندارند و این عضلات به راحتی فعال نمی شوند و بنابراین آنها رشد نمی کنند. با عنایت به اینکه تحریک های الکتریکی، خارج از کنترل مغز شما، سبب انقباض عضلات می شود ممکن استفاده این انقباضات خصوصا در ناحیه ی گردن و ستون فقرات و میان تنه برای سلامت افراد عادی و بدتر از آن برای کسانی که در این نواحی دچار بیماری هایی نظیر بیرون زدگی و هرنی دیسک و غیره هستند به شدت خطرناک و مضر باشد. داشبورد اف امک دستگاه ems کاملا یکسان و تنها تفاوت این دو کابین، نبود جای خواب در نسخه اف ام ایکس است. برعکس تمرینات ورزشی معمولی ، عضلات عمیق نیز درگیر میشوند. بنابراین وقتی عضلات را با کمک تمرینات ایکس بادی تقویت میکنید حتی در شرایط مختلف مهم میتوانید تعادل خود را حفظ کنید. سعی میکنیم در این مطلب تمام سوالهای شما را پاسخ دهیم. ساکنان بسیاری نیز در خود جای داده است به همین سبب ارائه تمامی خدمات نیز افزایش پیدا کره است و باشگاه ایکس بادی نیز از این دست خدمات مستثنی نیست.

فراموش نکنید که علاوه بر خدمات باشگاه دستگاه ems  قرچک، می توانید دیگر خدمات را نیز به همین سادگی از میدانه خواستار باشید. اما ما در این صفحه این مشکل را به خوبی بر طرف کرده ایم و با قرار دادن لیستی از بهترین باشگاه های ایکس بادی در قرچک این امکان را میسر نموده ایم تا شما به عنوان یکی از ساکنین قرچک به سادگی بتوانید با کلیک باشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. جدید بودن این ورزش موجب شده است تا گاهی پیدا کردن یک باشگاه خوب ایکس بادی در قرچک کمی دشوار باشد. از ورزشکاران حرفه ای تا افرادی که فقط ورزش و تمرین را به صورت سرگرمی دنبال میکنند، میتوانند از این متد تمرینی استفاده و از نتایج آن بهره مند شوند. من مجبور بودم تمرين كنم تا تمرينات را تحت سخت ترين شرايط انجام دهم كه يك كار خسته كننده بود. شما این صفحه را 4 بار دیدید.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن